Felsőörs już trochę jesiennie

Jesień przyszła, a wraz z nią zupełnie złote kolory. Dziś tak jakoś wspominamy tamte dni, które dalekie były od jesieni. To było niespełna miesiąc temu. Tym razem kilka zdjęć ze spaceru po węgierskim miasteczku Felsőörs, gdzie kamień ma kolor ochry, a psy biegają po wąskich murkach :)

Reklamy

12 Komentarzy to “Felsőörs już trochę jesiennie”

 1. Jakie świetne, jesienne zdjęcia, kolorowe jak liście opadające na ziemię!
  Zwłaszcza cudne jest zdjęcie z „wilczkiem” ;)

  • Lady Briana: dziękuję za komentarz! Tak, jakoś trafiliśmy na takie światło i jesienny nastrój podczas naszej jeszcze bardzo letniej węgierskiej wyprawy.
   Pozdrawiam!

 2. Sebastian kolor ochry to coś co porusza serce wspomnień…
  A zdjęcia niezwykle wdzięczne:)

 3. trochę takie „marokańskie” w swej kolorystyce, bardzo cieple… :)) piękne te Wasze Węgry ;))

  • Ula: dziękuję za komentarz! Trafne spostrzeżenie. Faktycznie ten kolor murów przypomina do złudzenia mury w Marrakeszu. Ciekawe, bo chyba w tym rejonie mają właśnie taki kolor kamienia. Sporo domów i murów miało właśnie taki odcień. Takie nasze afrykańskie Węgry :)
   Pozdrawiam!

 4. Wilk… tajemniczy,jakby przybył z innej rzeczywistości-niezwykłe zdjęcie!!!!

  • Inameliart: dziękuję za komentarz! Dość dziwny był, zachowywał się trochę jak kot. Ten murek było dość wysoki. Zastanawialiśmy się czy skoczy do nas, czy nie :)
   Pozdrawiam!

 5. Ale cieplutkie zdjęcia, takich mi trzeba w te chłodne, jesienne wieczory:)

 6. Marta: dzięki za komentarz! Fajne są też wspomnienia tych węgierskich gorących i ciepłych chwil, a zdjęcia faktycznie potrafią rozgrzać w te jesienne wieczory. U nas już sezon grzewczy w pełni i mróz się pojawił.
  Pozdrawiam!

 7. Złoto jesieni jest piękne, ale kolory jeszcze letniego spaceru ze zdjęć w niczym mu nie odstępują :o)
  Pozdrawiam ciepło,
  Linka

  • Linka: dziękuję za komentarz. Jesień to bardzo kolorowa pora roku. To takie pożegnanie się z kolorami na parę długich zimowych miesięcy. Trzeba wykorzystać jeszcze ładne dni przed zimą na spacery. Byle dużo było takich ciepłych jesiennych dni.
   Pozdrawiam!

%d blogerów lubi to: