Jeden dzień z Paryża

Jest to zapis pierwszego dnia naszego paryskiego pleneru. Zdjęcia są ułożone w kolejności ich zrobienia.

Tym razem, robiąc zdjęcia, skupiłem się na uchwyceniu ducha  miasta z jego mieszkańcami w roli głównej. Zapraszam do wspólnego przeżycia tego jednego dnia w Paryżu.

Reklamy

6 Komentarzy to “Jeden dzień z Paryża”

 1. :) jak tu francuzom zakazać palić ?! no nie możliwe :)
  cudnie jak zawsze :)

 2. Mika-Monika: w sumie z jednej strony masz rację. Choć pewnie, tak bardzo to widać, bo u nich też jest zakaz palenia w lokalach, więc wszyscy palą na ulicy :) Dając ciekawy temat dla fotografii.
  pozdrawiam i dzięki za komentarz!

 3. Hi Sebastian,

  employees smoking cigarettes in the street is really a good social topic ! Have you noticed that employers don’t smoking on the sidewalk… So, where do they smoke their cigars ? ;-)
  That’ s a part of social divide illustrated in this topic. I imagine a double series of pictures showing how employees and employers are smoking when they’re at work…
  I like the way you see and photograph Paris. That’s close to my own way ;-)
  Have fun !

 4. Hi Mistartist!
  Thank you for your comment. I agree with you about this interesting subject. Now in Poland we have similar law about smoking in public places, restaurants, pubs, etc. So we could make similar entries.. or picture series. What you think about cooperation? We could prepare entry together. Your pictures from Paris and mine from Krakow. What you think Pierre?

  I’ll show some more pictures from Paris this week.
  Take care!
  Sebastian

 5. Hej,
  Zdjęcia piękne i klimatyczne-niestety nigdy nie byłam w Paryżu…Znam Paryż tylko z filmów i fotografii… Może kiedyś i mnie się uda… Mam pytanie odnoście patelni, które polecałeś ostatnio i sklep TOM-GAST. Firma ma w swojej ofercie różne rodzaje patelni stalowych: CARBONE PLUS, FORCE BLUE wysoka i Patelnia LYON ekonomiczna. Które byś polecił? Jola

  • Jola: mam nadzieję, że kiedyś uda Ci się odwiedzić magiczny Paryż.

   My w Paryżu kupiliśmy coś podobnego do Patelnia CARBONE PLUS okrągła II. Cala ze stali. I taka mogę Ci polecić. Patelnie z stali niebieskiej też są godne polecenia. Jeżeli dobrze się je używa i konserwuje to wytwarza się na nich nieprzywieralna powłoka :) Czyli w zasadzie każda jest dobra. Wybór należy do Ciebie :)
   pozdrawiam i dziękuję za komentarz!

%d blogerów lubi to: