Sprawa „Sznurka”

Przy okazji przeglądania magazynu „Country Living & Interiors” natknąłem się na artykuł o angielskiej fabryce sznurka. Zakład działa od 1922 roku. Technologia produkcji nie zmieniła się od lat. Wykorzystują wciąż te same maszyny zakupione w Ameryce prawie 100 lat temu. To piękny przykład, że można skutecznie przeciwstawić się napływowi tanich produktów z Chin.

Sznurki firmy Nutscene są znane na całym świecie. Ogrodnicy Królowej Anglii wciąż używają ich w ogrodach Buckingham Palace. Niestety nie można ich kupić w Polsce. Rozmawiałem w tej sprawie z dyretkor firmy Shoną Young – żywą legendą marketingu. To właśnie dzięki jej uporowi udało się uchronić Nutscene przed zamknięciem. Kluczem do sukcesu było zmiana nudnego i zwyczajnego produktu w sexy towar, który każdy chce mieć.

Shona była zachwycona pomysłem sprzedaży produktów Nutscene w Polsce. Spodobał się jej także nasz sklep internetowy Galeria Camomille. Niebawem najmodniejsze sznurki Nutscene u nas! Zapraszamy!

Reklamy

5 Komentarzy to “Sprawa „Sznurka””

 1. Bardzo apetyczne sznurki :))
  U nas w Polsce nie ma takich fabryk co by sznurki produkowały?
  Jestem za szukaniem takich miejsc w Polsce.
  Może podhale?

 2. Ha! Słuszna uwaga. Może i u nas się coś takiego znajdzie. Z pewnością są jeszcze takie miejsca. My w swojej okolicy mamy fabrykę gwoździ :) i gdzieś udało nam się kupić polski sznurek podobny do tego angielskiego.

  Pola, dzięki za komentarz!
  Sebastian My Zorki

 3. Swietny jest ten sznurek Zorki…macie dobrego nosa zeby wynalezc takie cuda…

  • Cześć Anna! Fajnie, że do mnie zaglądnęłaś. Ostatnio często wspominamy nasz wspólny czas. Te sznurki są naprawdę super, jak tylko ktoś lubi sznurki :) Miłego wieczoru i pozdrów od nas Lyon!!

Trackbacks

%d blogerów lubi to: